Суха чистка подушок. Чи ефективно?

Сухая чистка подушек. Эффективно ли?

Чому суха чистка подушок – нова послуга – так затребувана на ринку?

Суха чистка подушок, де перо обробляється жорстким ультрафіолетовим випромінюванням за допомогою бактерицидної лампи – чи дає що-небудь? Це питання зазвичай виникає у клієнтів, які ще не користувалися даним видом послуг. Насправді ж питання про прання не хвилює нас, коли мова йде про одяг або постільну білизну. Ми розуміємо, що необхідно підтримувати чистоту в будинку. Однак подушки, ковдри, і перини також вимагають гігієнічного догляду. Як бути з ними

За часів Радянського Союзу найбільш дбайливі господині, дочекавшись теплої погоди, ретельно розпорювали напірники перових подушок і перин, витягували перо і прали його в коритах. Як вони потім перо сушили – це окреме питання. Зараз інші часи, але проблема чистоти постільних речей не може не хвилювати нас. Звичайно добре, коли подушки зроблені з чистого пуху, але все одно сушка таких виробів процес трудомісткий і тривалий. А якщо подушки зроблені з курячого пера? Куряче перо – матеріал гігроскопічний, він відмінно вбирає вологу.

Подушки з курячого пера не те, що прати – їх і пропарювати небезпечно – так як куряче перо повністю втрачає свої властивості, починає гнити і видавати запах.

Чому нас хвилює питання чистки подушок? Це пов’язано з тим, що деякі захворювання передаються через постіль або безпосередньо пов’язані з нашою постіллю. Це твердження вимагає пояснень.

Протягом останніх десятиліть відзначається неухильне зростання числа алергічних захворювань, і зараз по поширеності вони посідають третє місце після серцево-судинних і ракових захворювань. Алергію називають “хворобою цивілізації”. У промислових містах від 10 до 40% дітей страждають на алергічні захворювання.

Постіль служить основним місцем проживання для кліщів домашнього пилу (Dermatophagoides pteronyssinus), сумнозвісних як джерело кліщових алергенів. Кліщі домашнього пилу не є паразитами людини, вони не кусають його і не п’ють його кров. Більш того, вони не викликають і емоційної антипатії, як, наприклад, таргани, тому, що невидимі неозброєним оком.

Розміри кліщів домашнього пилу варіюються від 0,1 мм (личинка), до 0,25-0,3 мм – доросла самка. Виявити їх може тільки фахівець, в спеціально зібраних для цього пробах пилу.

За природою кліщів алергени є травними ферментами і містяться в тілах, а головним чином, в екскрементах кліщів. За добу кліщ може виділяти до 10-20 фекальних кульок, які швидко накопичуються і довго (близько 4 років) зберігаються в пилу житла. Формування у людини підвищеної чутливості до кліщових алергенів може служити причиною розвитку алергічних захворювань: алергічного риніту (нежиті), атопічного дерматиту, бронхіальної астми

Кліщів домашнього пилу можна виявити практично у всіх квартирах. Постіль привертає цих кліщів, оскільки там накопичується їх їжа, а в декоративних складках, рядках, ґудзиках вони знаходять укриття, звідки їх не так-то просто витягти навіть за допомогою пилососа. Їжею кліщів домашнього пилу служать слущенние шкірні лусочки людини, а також мікрофлора, яка колонізує ці лусочки. У ліжку алергенні кліщі можуть досягати високої чисельності – 30000 екземпляр на 1 г домашнього пилу – це максимальна зареєстрована в науковій літературі чисельність кліщів.

Необхідно пам’ятати, що більшість кліщових алергенів легко розчиняються у воді і водно-сольових розчинах, тому своєчасна і грамотна прання постільної білизни – це високо ефективний, простий і дешевий спосіб боротьби з кліщами домашнього пилу.

Якщо ж Ви всерйоз вирішили виключити можливість алергії – тоді суха чистка вмісту подушок і обробка його ультрафіолетовими променями – іншими словами, реставрація подушок, просто необхідна.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!