Подушка з пуху або з пера – що краще?

Подушка з пуху або з пера – що краще?

Подушки з пуху і пера.
За незалежними оцінками європейських експертів Інституту Гогенштайн (Веннігайм, Німеччина), пух в два і більше разів перевищує кращі штучні наповнювачі по співвідношенню теплота / маса. Незважаючи на різноманіття різних наповнювачів подушок, їх можна розділити на два класи – натуральні і синтетичні

Нас з Вами цікавлять подушки з натуральними наповнювачами, а саме – пух і перо, і їх суміші – це те сировину, з яким ми працюємо.
На одностайну думку фахівців, подушка, наповнена пухом і пером, – була, є і буде найкращою. Звичайно, в тому випадку, якщо у господаря подушки немає алергії на пух і перо (алергію на пил і сапрофітів, в разі правильного догляду, ми виключаємо). Якщо Ви задумалися про покупку нових подушок з пуху і пера, майте на увазі, що їх вартість залежить від якості обробки, розміру і процентного співвідношення наповнювачів: чим вище відсоток пуху в подушці – від 2% до 90%, тим вона дорожча. 
Оптимальне співвідношення пера до пуху – справа індивідуального вибору.  

Якщо хочете жорстку подушку – відсоток пера повинен бути вище, якщо м’яку – з великим відсотком пуху. А ось власники пухових подушок і перин, які дісталися їм у спадок від дбайливих бабусь, можуть тільки порадіти, адже сьогодні справжні пухові подушки є, мало не розкішшю і коштують недешево. А Ваші старі улюблені подушки, в разі правильного догляду, вірно прослужать Вам ще довгі роки. Натуральні наповнювачі мають безліч переваг, але не забувайте – вони потребують спеціального догляду!

Властивості пуху, пера і їх сумішей.
Будь-яке виробництво починається з якісної сировини. Для нас це гусяче і качине перо і пух. Пух росте в оперенні тільки водоплавних птахів. Він захищає птахів не тільки від холоду, але і від перегріву. Найбільш цінний за своїми якостями гусячий пух, він поступається тільки пуху північній гаги.

Гусячий пух – натуральний і безпечний матеріал. Завдяки неперевершеним теплозахисних властивостях (в 2,5 рази вище в порівнянні з іншими наповнювачами) і сьогодні вважається найціннішим наповнювачем. За формою пух схожий на сніжинки, має такі ж розгалуження. На відміну від пера пух не має Остяка, тільки невелику серцевину, від якої йдуть кератіновие борідки з безліччю відростків. Ці відростки сцепліваются між собою і надають пушинки форму кулі. Пушинки міцні, гнучкі, пружні, тому пух практично не звалюється, а вироби з нього зберігають свої властивості під час експлуатації довгий час. Велика кількість пушинок, стикаючись між собою, створюють закриті повітряні прошарки і забезпечують високу теплоізоляцію.

Пух – найтепліший наповнювач для постільних речей. Пух легкий, як повітря, і ніжний. На 1 кг пуху припадає від 400 тисяч до 2 мільйонів пушинок.
Відмінні властивості пухових виробів: – м’якість у поєднанні з пружністю – висока гігроскопічність: вбирає і випаровує вологу – ергономічність – екологічність
Тіло сплячої людина випаровує за ніч до 600г вологи. Пух володіє унікальною здатністю поглинати вологу і, надійно зберігаючи тепло, дозволяє безперешкодно випаровуватися зайвій волозі в навколишнє повітря. Шкіра залишається сухою, що не переохолоджується, що сприяє здоровому сну.
До того ж, завдяки прекрасній теплопровідності пуху, пухові речі володіють чудовою властивістю: в спеку під ними не жарко, а в мороз – не холодно.
Отже, природа нагородила нас прекрасним натуральним матеріалом, з якого виходять найкращі постільні приналежності.

Пухові ковдри і подушки
Пухові ковдри і подушки – як правильно обирати і доглядати. Пухові ковдри і подушки – це традиційний елемент слов’янської культури. Завдяки неперевершеним теплозахисних властивостях і красі пухових виробів, пух і сьогодні вважається одним з
найцінніших наповнювачів. Наповнювачем такої подушки може полягати гусячий пух, перо і їх суміш.

Пухові ковдри – одні з найтепліших. Велика кількість пушинок, стикаючись між собою, створює закриті повітряні прошарки і забезпечує високу теплоізоляцію. Надійно зберігаючи тепло, пух дозволяє безперешкодно випаровуватися зайвій волозі. Пухові подушки відрізняє колосальний обсяг при малій вазі. Однак пухові ковдри та подушки протипоказані людям, що страждають на алергічні захворювання.

Як правильно вибрати виріб з пухо-Пєровим наповнювачем.

  • Сильно стисніть виріб, струсіть 2-3 рази – пух повинен відновити 50-70% свого робочого об’єму. Повністю обсяг відновиться хвилин за 20. Якщо час відновлення більше – пух згідно своїм пружним властивостям не ідеальний.
  • Якщо пухо-перові виріб видає неприємний запах, то його краще не купувати. Погано промитий пух псується, а від запаху ви не зможете позбутися.
  • Якщо всередині промацуються товсті довгі Остяк пера, то наповнювач не відповідає стандартам і пуху там дуже мало. У нормальній суміші допустимо тільки дрібне перо довжиною до 35 мм, в перовой суміші – від 35 до 65 мм.
  • Незріле гусяче перо має гострий кінець, який проколює практично будь-яку тканину. Згідно з нормами його частина в пусі не повинно перевищувати 2-3%. Зберіть в жменю якнайбільше пуху і сильно стисніть. Якщо рука відчує кілька уколів, то недостиглого пера більше, ніж варто було б.
  • Вага пухової подушки 70х70 см не повинен перевищувати вагу більше 1-го кілограма. В іншому випадку, напевно можна сказати, що подушка наповнена не чистим пухом.
  • Тканина для виробництва виробів повинна відповідати нормам повітропроникності. Такого роду продукція повинна полягати тільки в напірники з тика або спеціальних пухотримаючий тканин, які мають повітропроникність не більше 30 одиниць.

Як доглядати за пуховими ковдрами і подушками.
Будучи органічною речовиною, пух і перо з часом розкладається. Існує думка, ніби промивка, а також дотримання умов експлуатації виробу: струшування, провітрювання для свіжому повітрі і т.д., уповільнюють цей процес, однак не припиняють його повністю.
Забруднені речі краще здати в спеціальну хімчистку. Можна випрати і самостійно. Купуйте рідке мило для прання пухових виробів, розведіть його в теплій воді (не більше 40 градусів Цельсія) і акуратно виперіть. Потім прополощіть в декількох водах і добре відіжміть у швидкій центрифузі. Висушити необхідно якомога швидше. Для цього можна використовувати тепловий вентилятор.
Можна прати пухові речі в пральній машині при малому завантаженні в щадному режимі (знову ж тільки при 40 градусах Цельсія). Бажано прати пухові речі після кожного сезону, тому що пух вбирає жирові виділення тіла, і перестає “пушіть”.

Навіть якщо вироби зберегли прекрасний зовнішній вигляд, наповнювач у них розкладається, і починає порошити, що може бути зовні не помітно. Тому рекомендується міняти пухові постільні приналежності як мінімум раз в 5 років. Ні в якому разі не можна зберігати пухові речі вологими в стислому вигляді навіть кілька днів. Пух є органічною речовиною, при підвищеній вологості гниє. Якщо ви будете повторювати дані процедури, відповідно до наших рекомендацій, то ваші речі прослужать вам набагато довше, і не втратять свого первісного вигляду!

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!