hmelnickogo
melnica
sektor
titova
yavornickogo
Кюрі
previous arrow
next arrow
Shadow

Наша команда

“У пана Катца” – мережа ательє з ремонту та пошиття одягу в Дніпропетровську.

Мережа “У пана Катца” – це служба по експрес-ремонту та пошиття одягу, яка працює з усіма видами одягу для чоловіків, жінок і дітей. За якістю виконання замовлення стежать кілька спеціальних підрозділів: починаючи від приймальниць-швачок зі спеціальною освітою до технологів швейного виробництва. Співробітники “У пана Катца” проходять спеціальне стажування та навчання, щоб відповідати високим стандартам якісного сервісу. Таким чином, високий професіоналізм зможе виправдати оперативність виконання замовлень.

На сьогоднішній день більшість ательє працюють щодня з 9.00 до 20.00 і розміщені по всьому Дніпропетровську. У всіх пунктах діє система лояльності та акційні пропозиції.

Наші послуги:

  • індивідуальне пошиття одягу;
  • ремонт і підгонка одягу;
  • прасування речей;
  • ремонт виробів зі шкіри та хутра;
  • пошиття штор, гардин, ламбрекенів, постільної білизни, покривал;
  • фарбування шкіряних виробів;
  • реставрація сумок і шкіргалантереї.

Що собою являє Ательє по ремонту та пошиття одягу «У пана Катца»?

Це мережа Ательє в Дніпропетровську, професійні команди майстрів ательє, не залежно від того, в якій частині міста знаходиться ательє – на правому або на лівому березі міста, надають якісний ремонт одягу з будь-яких матеріалів: ремонт шкіряних та хутряних виробів, а також з трикотажу.

Найчастіше терміновий ремонт одягу необхідний в самий невідповідний момент, і, коли виникає необхідність такого роду, Ви не знаєте куди звернутися, де в Дніпропетровську знайти найближчим ательє з ремонту одягу. Щоб якість ремонту було на гідному рівні, щоб ціни не були завищеними і час роботи і розташування підходило. Ви в метушні починаєте пошук ательє ремонту одягу, телефонуючи знайомих, шукайте інформацію в інтернеті і довідниках. Навіть, якщо ви знаходите ательє недалеко від вашого будинку, не завжди воно працює по вихідних, більш того, отримавши довідки по телефону, навряд чи вам назвуть терміни виконання роботи і точну вартість по ремонту одягу, т.к тканину, матеріал потрібно попередньо оглянути. Майстру ательє з ремонту одягу можна по телефону коротко пояснити суть проблеми і вам порекомендують найближчу майстерню мережі ательє «У пана Катца» в Дніпропетровську.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!