Навіщо чистити подушки?

Навіщо чистити подушки?

Перше питання, що виникає у господинь – в яких подушках менше пилу, бактерій, грибків, пилових кліщів і т.д. Будь-яка подушка може стати бомбою уповільненої дії, адже ви всю ніч дихайте її вмістом, це може викликати такі хвороби, як алергія, астма, збільшення тривалості вірусного захворювання в плодах до ускладнень і ін. Повинен вам сказати, що все це є в будь-який подушці незалежно від наповнювача. Як і всі речі, подушка нуждаеться в належному догляді з певною періодичністю. Прання постільної білизни не викликає ні в кого питань – навіщо це потрібно робити і чому так часто. У багатьох розвинених країнах чистка подушок також природна, як прання постільної білизни.

Що ж ми можемо зробити, щоб наша подушка була чистою.

  • Багато хто думає, що подушки з синтетичним наповнювачем безпечніше тому що, їх можна попрати, і економічніше бо, не потрібно часто міняти.
    Хочу сказати тільки одне: при попаданні прального порошку в синтетичний наповнювач подушки, він не виполасківаеться належним чином як це відбувається при пранні білизни і всі хімічні реактиви у вигляді свіжого і приємного запаху потрапляють в наші легені. А пухо-перові подушки прати взагалі не рекомендується.
  • Варіант індивідуальної сухого чищення пухо-пір’яних подушок – це найкраще що, є в даний момент на ринку послуг. Перше, що відбувається з вашою подушкою – це обробка бактерицидною лампою (кварцування) – кращий спосіб в боротьбі з хвороботворними мікробами, грибками, вірусами і пиловими кліщами.

Після обробки пух-перо загоняеться в новий напірник з якісної, щільної тканини (ТВК), при цьому воно взбіваеться, сміття і Костишев отсеіваються, а пил осідає в спеціальних пастках – відстійниках.

Рекомендується робити чистку подушок не менше, ніж один раз на рік.

Належної чистоти не можуть вам запропонувати навіть виробники подушок, тому що, ганяючись за низькою ціною і високою продуктивністю, у них немає часу думати про здоров’я своїх клієнтів. При всій цій конкуренції ми пропонуємо вам ціни на послуги індивідуальної сухого чищення подушок нижче, ніж найдешевші синтетичні подушки в магазині.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!