Ремонт рідкою шкірою

Ремонт рідкою шкірою
Речі зі шкіри цінуються за те, що служать довго і не виходять з моди. Однак улюблена шкіряна куртка або сумка не застраховані від дрібних і великих пошкоджень. І що ж, тепер їх діставати із шафи тільки у свята? Ні в якому разі. Просто запам’ятайте адресу ательє по ремонту виробів зі шкіри та іншого одягу «У пана Катца». І носите улюблену річ або аксесуар коли хочете і скільки хочете. А при виникненні проблеми – ласкаво просимо до нас.

Наше ательє пропонує послугу «ремонт рідкої шкірою», завдяки якій розрив або поріз на виробі зі шкіри стане менш помітний
Чим ми готові допомогти
Ми здійснюємо ремонт будь-яких шкіряних виробів – курток, сумок, екіпіровки. У нашому арсеналі сучасне імпортне обладнання, новітні технології і засоби, в тому числі, «рідка шкіра» – спеціально розроблений для ремонту виробів зі шкіри полімер різних відтінків.
Для роботи, ми використовуємо полімер тільки фірми «Coatings», виробництва Франція. Даний склад утворює на пошкодженій поверхні шкіри міцний і еластичний шар, що імітує шкіру.
Ремонт «рідкої шкірою» варто робити саме в ательє, оскільки тільки професіонал зможе точно поставити «діагноз» вашої речі, підібрати правильний відтінок, а потім надати виробу покращений вигляд. В одному випадку для усунення подряпин буде досить обробити «рідкої шкірою» поверхню в один або кілька шарів, в іншому випадку, дана обробка стане вже заключною стадією ремонту.
За допомогою цього засобу ми якісно і швидко зробимо наступний ремонт шкіряних виробів:

  • усунення подряпин. Точно підберемо колір «рідкої шкіри» в тон вироби – куртки, плаща, піджака або сумки. Приберемо великі і дрібні подряпини, потертості, тріщини та інші дефекти. У деяких випадках, можливо відтворення рельєфу і малюнка
  • підфарбовуємо потертості. Усунемо наслідки ремонту, поривів, порізів на шкірі. Акуратно закрасимо похибки і шорсткості.
  • повне відновлення шкіряних виробів, оновлення кольору. Ми дійсно зможемо зробити куртку або сумку «як нову».

Детальніше тут

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!