Фарбування шкіряних виробів

Фарбування шкіряних виробів

Якщо ваша стара куртка втратила колір, з’явилися потертості і подряпини, в нашому ательє відновлять її зовнішній вигляд і вона стане «як нова».

В ательє «У пана Катца» зможуть якісно оновити колір шкіряної куртки, зробити шкіру більш м’якою і еластичною або надати необхідний блиск. Приймаємо так само сумки, портмоне, ремені, плащі, брюки і т.д.

Ми повертаємо життя виробам з натуральної шкіри більше 10 років.

Відновлення шкіряних курток.

Чим ми зможемо допомогти.
Досвідчені майстри нашого ательє «У пана Катца» зможуть повернути колишній вигляд шкіряної куртки і зробити її більш привабливою. Навіть якщо у вас виріб з великим зносом, складного фасону або дорога брендова річ, для наших фахівців це не проблема.
Для відновлення шкіряної куртки ми застосовуємо ручної, поетапний метод. Для цього ми видалимо жир і забруднення, забарвимо куртку проникаючим барвником і опрацюємо кремом з вмістом воску.
Дана методика дозволяє отримати матовий або глянсовий ефект на поверхні шкіри. Для обробки шкіри використовуються професійні засоби італійського виробництва. Фінішна обробка воском забезпечить надійний захист від води і бруду.
Після обробки виріб не буде мати стороннім запахом і залишати слідів на одязі.

Ми готові:

  • освіжити зовнішній вигляд куртки, оновити колір,
  • зробити її знову красивою,
  • видалити потертості і біляві місця зі швів, ліктів, кишень, низу рукавів і низу куртки
    видалити забруднення і засмальцьовані місця на манжетах, комірі, кишенях
  • продліть термін служби виробу
  • Провести реставрацію – заклеїти дефекти і пориви, поміняти підкладку

Хочемо зазначити, відновлення м’якості та еластичності шкіри залежить від початкової її вичинки. Якщо куртка сильно зношена і загрубіла, то ефект буде мінімальний.

Як оновити колір шкіряної куртки? Звертайтеся!
Якщо ви хочете оновити колір шкіряної куртки, зробити його більш яскравим і насиченим, наше ательє «У пана Катца» до ваших послуг. Після рівномірного нанесення, барвник глибоко проникає в пори шкіри і надійно закріплюється на виробі.
Даний спосіб не призначений для кардинальної зміни кольору куртки, але майстер зможе поміняти її відтінок на більш темний. За бажанням клієнта, з рудою куртки можна зробити коричневу, з сірою – чорну, або з блакитною – синю.
При зміні відтінку шкіри можна заздалегідь визначити результат на 100%. Все залежить від початкового кольору виробу, вичинки шкіри і її обробки, тому така робота відбувається без гарантії. Ось чому ми пропонуємо фарбувати куртки в кольори, які максимально наближені до оригіналу.

В ательє «У пана Катца» зможуть професійно оновити фарбу на шкіряній куртці. Після фарбування виріб залишиться м’яким і еластичним.
Оновити шкіряну куртку в ательє «У пана Катца»? Зробимо!
Шкіра куртки втрачає первинний зовнішній вигляд через тривалого носіння, погодних умов (дощу та снігу), залишаються сліди від ременя сумки через плече, ременя безпеки в машині і т.д.

Оновити шкіряну куртку можна в будь-якому з наших ательє «У пана Катца».
Правильно виконана робота дозволить позбутися від потертостей, подряпин, порізів, розривів, плям і тд. Після обробки шкіра розгладиться, багато дефекти стануть майже непомітні, а її колір стане соковитим.
Довірте догляд за улюбленою курткою майстрам в «У пана Катца» і ми продовжимо її життя на довгий час.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!