Ремонт одягу в Ателье “У пана Катца”

Ремонт одягу в Ателье “У пана Катца”

  • Ремонт хутряних виробів і Ремонт шкіряних виробів
  • Ремонт верхнього одягу і Ремонт текстильних виробів
  • Ремонт трикотажних виробів та Художня штопання
  • Заміна блискавок, Заміна підкладки і Укорочування

Одяг формує стиль, самооцінку і навіть характер. Дрес-код каже, що костюм повинен відповідати випадку, необхідної колірної гамі і бути охайним. Виникаючі в процесі носіння дефекти повинні бути виправлені. Затягування, пориви, потертості і пропалені місця, витерті рукави – все можна привести в порядок. Найближча майстерня «У пана Катца» виконає строкову реставрацію одягу в ательє. Працюємо з повсякденним, ділової та верхнім одягом, приймаємо костюми, сукні, джинси, блузи, шуби, трикотаж. Виконуємо терміновий ремонт одягу, ручну і машинну штопання, перешив і перекроювання, відновлення тканини, підгонку по фігурі будь-якої складності.

Що ми пропонуємо
Пришити ґудзик або підшити блискавку можна вдома. Дірки на ажурному полотні, порвані по шву джинси, розірваний подклад на піджаку, витерті манжети пальто повинен відновлювати професіонал. Якісний ремонт не змінює фактуру і зовнішній вигляд.

Послуги ательє включають:

  • Заміну гудзиків, замків, ремонт петель, відновлення швів на чоловічому та жіночому одязі;
  • Усунення діагональних і прямих порізів, затягувань, стрілок, підйом петель;
  • Відновлення шкіри через склеювання, заміну деталей, постановку латок;
  • Заміну підкладки на всіх типах виробів, включаючи спідниці, піджаки, пальто, спортивну екіпіровку;
  • Підгонку по фігурі, перешив.

В ательє з ремонту та пошиття одягу в Дніпрі «У пана Катца» обладнано декілька цехів для роботи з різними типами виробів. Європейське обладнання, голки, фурнітура, спеціальні технології чистки та реставрації колишніх в шкарпетці речей, досвід технологів конструкторів і майстрів швейного цеху – основа завжди гарного результату.

Не поспішайте викидати речі, навіть якщо вони, на перший погляд, безнадійно зіпсовані. Фото в галереї готових робіт показують, що можна відремонтувати найбільші дефекти.

Також у нас можна замовити пошиття з нуля, відновлення фірмової обробки, повторення моделі за зразком або фото.

Вартість послуг ательє «У пана Катца»
Розцінки на всі види робіт вказані в прайсі. Оцінка проводиться майстром ательє, фіксується в квітанціі.Цена може змінюватися в залежності від складності. Вартість ряду послуг розраховується за одиницями (сантиметрам, штукам). Щоб дізнатися, скільки коштує ремонт, зверніться за допомогою одного з адрес ательє «У пана Катца» в Дніпрі. Прейскурант єдиний для всіх філій. Графік і схема проїзду вказані на сайті в розділі контактів.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!