Реставрація та виготовлення пухових ковдр

Реставрація та виготовлення пухових ковдр.

Пухова ковдра-м’яка, пухнаста, легка, а найголовніше -тепла.Назва говорить за себе.Що таке пух? Пух-це шар.Із серцевини кожної пушинки відходить безліч найтонших волосків.
Наявність великої кількості повітря між ними дає відмінну теплоізолцію.Тому ковдри з пуху по праву вважаються найтеплішими, найлегшими і самими пухнастими.Іх обожнюють діти.Пушинки можуть стискатися до мізерних розмірів , а після зняття навантаження вони поступово расправлются, особливо, якщо ковдру як слід збити. “Як під хмаринкою спиш!”, Самий популярний комплімент пуховій ковдрі від малечі.Ні один інший натуральний наповнювач не володіє одночасно такою м’якістю і пружністью.При правильному догляді пух довгий час зберігає свою еластичність, утворюючи відчуття зручності і комфорту.

Дитячі пухові ковдри.

Маленьким дітям, для комфортного нічного відпочинку, потрібно створити максимально оптимальні умови.
Діти рідко сплять спокійно- вони можуть вставати за ніч по декілька разів, крутиться уві сні, скидати з себе ковдру, коли їм жарко.Іменно тому варто підібрати таку ковдру, яка найкраще підійде за рівнем тепла, ваги і щільності.
Використовувати дорослі ковдри не варто -адже для дітей випускаються спеціальні дитячі ковдри, розроблені у відповідності з гігієнічними вимогам і рекомендаціями педіатрів.
Ці ковдри мають стандартний розмір 110 на 140 см., Досить мало важать і мають якісну прошивку, що дозволяє наповнювачу не збиватися, навіть якщо Ваша дитина спить неспокійно, перевертається.
Звичайно ж, термін служби любої ковдри не більше 5-7 років, після закінчення цього терміну ми рекомендуємо Вам поміняти виріб на новий або реставрувати.

Напірник касетного типу.

При реставрації пухових ковдр ми використовуємо тільки напірник касетного типу, пошиті як з кольорового, так і однотонного тіку.

 

 

 

 


Ковдра прошивається верхнім полотном в місцях з’єднання з ніжним полотном окремою тонкою перегородкою по периметру всієї касети, і кожна кишеню заповнюється рівними порціями пуха.Така технология перешкоджає мимовільному збиванню наповнювача.В цьому випадку наповнювач (пух, перо, пухо-пір’яна суміш) рівномірно розподілена по всій площині ковдри, а не так як в стьобаному ,розріз якого зображено на малюнку.

 

 

 

 

 


У місцях прошивки наповнювач практично відсутній. Тому під такою ковдрою немає рівномірного нагріву і Ви спите, зігріваючись точково.

 

 

 

 

 

Ми пропонуємо однотонні напірники-тік виробництва Германія.Різна щільність тіка як для пуху, Так і для пухо –пір’яної суміші суміші. Стару ковдру зважується, і в залежності від того, який розмір ковдри, і яку плотність наповнювача Ви хочете отримати, не завжди буває достатньо пухо-пір’яної суміші.Для отримання потрібної кількості пухо-пір’яної суміші можна додати невелику подушку.Ви вибираєте розмір, тіка і забарвлення напірника .

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!