Реставрація пухо-пір’яних виробів

СУХА ЧИСТКА ТА РЕСТАВРАЦІЯ ПОДУШОК

Cалон-ательє «У пана Катца» пропонує послуги по реставрації та чищення пір’яних (пухових) подушок із заміною напірника в Дніпрі.
Ми надаємо послуги екологічно нешкідливою сухого чищення пухо-пір’яного накопичувача ваших подушок практично без втрат, не застосовуючи при цьому хімічних засобів. Проводиться заміна напірника. В результаті реставрації ви отримуєте свої «рідні» подушки в оновленому вигляді, на яких будете спати з великим задоволенням.
У нашій роботі використовується сертифіковане обладнання і тільки якісні текстильні матеріали. Основним напрямком нашої діяльності є суха чистка пухових, пір’яних, пухо-пір’яних подушок, а так само реставрація, хімчистка і ремонт пухо-пір’яних виробів.

Послуги салону
Реставрація і чистка подушок включають в себе:

дізінфекціі пуху, пера, пухоперьевих суміші (знищення мікробів, вірусів, пилових кліщів) за допомогою ультрафіолетової лампи

 

видалення пилу, ворсу, сміття, ламаного пера, різних предметів, що потрапили в виріб

 

розпушування пера і підсушування, в слідстві чого збільшення об’ємності, м’якості і легкості

 

заміну застарілого напірника на новий (на вибір) з високоякісного тика

 

зміна розміру, щільності наповнення (форма вироби за бажанням замовника)

 

знищення запахів

 

До чистки

Всі вищевказані послуги надаються в присутності замовника. Він може особисто спостерігати як відбувається реставрація пір’яних (пухових) подушок.
Вибір кольору, малюнка, а також розміру нового напірника здійснюється самим замовником

Опис

Фото

1 Клієнти приносять для реставрації свої старі подушки. Як правило вони мають поношений і непоказний вигляд, зі звалятися і важким пером, з брудними плямами на напірники, які потребують заміни.
2 Процес починається з вибору кольору і розміру нової подушки. Обраний напірник встановлюється на патрубок і закріплюється спеціальним хомутом в відсіку приймального бункера. Після цього бункер закривається.
3 Наступний крок: завантаження наповнювача для очищення. Спеціальна технологія дозволяє акуратно висипати перопухового масу всередину завантажувального бункера. В результаті, пилові пух і пір’я не літають в повітрі, а приміщення залишається чистим і не вимагає постійної прибирання. При цьому зберігаються більш комфортні умови для перебування в приміщенні клієнтів та операторів.
4 В процесі обробки наповнювач зазнає жорсткого опромінення спеціальних ультрафіолетових променів. Зверніть увагу, що у всіх установках від Компанії «Дуплекс» використовуються спеціальні бактерицидні лампи, які застосовуються в медичних цілях. Не варто їх плутати зі звичайними УФ лампами побутового призначення, які призначені для підсвічування предметів в темряві і виробляють практично нешкідливе випромінювання. Такі лампи в нашому випадку абсолютно марні.
Процес очистки наповнювача
5 В процесі очищення відібраний з перопухової маси сміття збирається в декількох відсіках. Великий нелеткий сміття залишається прямо в бункері. Найчастіше це різні зерна, каміння, крупний пісок, гілки тощо завантажувальному
6 (Для установок з функцією повного очищення) Більш дрібні частинки, що заповнюють повітряний простір, відсмоктуються разом з брудним повітрям в спеціальний пилесборний відсік і скупчуються в двох легкодоступних для перегляду і прибирання місцях. Відразу за обмежувальної гратами є «кишеню» – поглиблення для фракції важчих частинок.
7 (Для установок з функцією повного очищення) Найменша пил і ворс потрапляють в відсік пилозбірника і скупчуються в спеціальному мішку, а також уздовж стінок.
8 Для установок з функцією повного очищення) Загальний обсяг відібраного пильного ворсу можна оцінити, витрусивши вміст мішка для збору пилу, наприклад, в спорожнілий приймальний бункер для подальшої прибирання. При особливої забрудненості наповнювача цей ворс займає до 80% об’єму мішка
9 Найбільша маса відібраного сміття накопичується в пастках блоку очищення – до 90%. Це відпрацювали свій термін зруйновані пір’я, Остяк, частки неудаленной плоті і інші сторонні предмети, які не несуть корисних властивостей і повинні бути видалені.
10 При ближчому розгляді можна більш детально побачити сміття, що скупчилося в кожній пастці.
Завершуючі операції
11 У процесі реставрації відбувається не тільки очищення від сміття, а й відновлення корисних властивостей наповнювача – розпушений, підсушування, розбивання злиплих перопухових грудок. В результаті подушка набуває колишні пишність і легкість.
12 Технологічний отвір напірника для заповнення зашивається. Якщо необхідно, встрачівается спеціальний фірмовий ярличок.
13 І ось, перед поглядом вдячних клієнтів постає оновлена подушка. Всі задоволені, тому що все бачили своїми очима і не мають сумнівів у якості проведених операцій. Залишається отримати винагороду за виконану роботу
Процес прибирання обладнання
14 В процесі реставрації з використанням обладнання від Компанії «Дуплекс» відбирається велика кількість сміття, для прибирання якого звичайний побутовий пилосос абсолютно не зручний. Малі розміри сміттєвого мішка змушують спустошувати його кілька разів до повного прибирання установки. Для забезпечення зручності цієї операції в установках серії «ПАРТНЕР» є спеціальний вбудований вакуумний блок очистки. При необхідності можна використовувати і автономний варіант пристрою. Шланг діаметром не менше 50 мм і спеціальна зручна насадка дозволяють повністю очистити обладнання від сміття всього за 2-3 хвилини.
15 В якості сміттєзбірника використовується звичайний старий напірник, який можна вибрати з великої кількості, що залишається після реставрації подушок. Зазвичай ці напірники просто викидаються, але ми знайшли їм зручне застосування – мішок для сміття. Після того як черговий імпровізований смітник наповнюється, його не потрібно спустошувати. Просто замініть його на будь-який відповідний, виставивши повний мішок для подальшої утилізації.

 

Після чистки
Хімчистка подушок займає 5-10 хвилин. Вспушіваніе (підсушування) пухо-пір’яний суміші відбувається одночасно з знезараженням за допомогою ультрафіолетової лампи. Ви можете на власні очі побачити, скільки сміття (пилу) залишається після очищення вашого вироби.
Крім того, за побажанням замовника ми можемо виготовити з ваших старих перин (непотрібних ковдр) подушки потрібного вам розміру і щільності, а також з подушок великого розміру зробити декілька виробів меншого розміру або навпаки, з гарантованим використанням наповнювача, що належить замовнику.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!