Індивідуальне пошиття чоловічого одягу

Індивідуальне пошиття чоловічого одягу

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Узгодження моделі і побудова індивідуальних лекал
  • Узгодження тканини і фурнітури, проведення примірок, відшивання на готовність

Нестандартна фігура і стандартна одяг для чоловіків – дві проблеми одягнутися красиво. Фабричний пошив орієнтований на «пересічну людину» з пропорціями, ідеалізованими в країні пошиття. Оскільки велика частина одягу проводиться за межами Украині, часто навіть людям зі стандартними параметрами купити річ складно. Індивідуальне пошиття чоловічого одягу дозволить скласти правильний і акуратний гардероб, як власникові високого зросту або занадто широкої грудної клітки, так і тим, хто просто не хоче носити однотипні штани і піджаки.

  • можна скопіювати річ з останнього показу і бути в тренді без зайвих трат;
  • готовий виріб буде сидіти без складок і заломів точно по вам;
  • точно такого ж більше немає.

В ательє «У пана Катца» ви можете недорого замовити виготовлення не тільки комплектів для особистого користування, а й одягу для співробітників. Ми шиємо піджаки, сорочки, штани, пальто і куртки і готові запропонувати індивідуальну розробку елементів фірмового стилю, аксесуарів (жилет, галстук, шарф і т.п.).
Маємо в своєму розпорядженні сучасним швейним обладнанням, запропонуємо вибір тканини, хутра, шкіри, використовуємо європейську фурнітуру і прогресивні технології пошиття. Складаємо лекало за вашими мірками, ретельно опрацьовуємо стиль, впроваджуємо відмінні елементи і декор для персоніфікації і комфорту.

Вартість послуг ательє «У пана Катца»
Базовий прайс на послуги представлений на сторінці (Нашим ціни). Вказана вартість не включає фурнітуру і матеріали і охоплює тільки роботу під ключ. Ви можете зателефонувати нам, щоб дізнатися приблизний витрата матеріалів для вибору тканини самостійно, а також зайти в найближчий ательє «У пана Катца» за допомогою одного з адрес у Дніпрі для отримання консультації та розрахунку вартості з урахуванням тканини, ниток, фурнітури та ін.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!