Прасування одягу

Погладимо і відпаримо за Вас! 

Послуги прасування в ательє “У пана Катца”

Далеко не кожен наш Замовник має часу для того, що-б якісно погладити особисті речі, а тим часом кількість речей які потрібно гладити додається і додається. А чисту і якісно вигладжену сорочку або сукню хочеться одягати щодня. У такому випадки ідеальним рішенням буде звернутися в професійну компанію, яка вирішить цю проблему за лічені години і все накопичилися речі будуть ретельно випрасувані і акуратно складені. Звертаючись в ательє “У пана Катца”, Ви придбайте надійного помічника в будь-якому ремонті і прасування одягу.

Відпарювання або парова прасування

У нашій практиці багато випадків коли тканина категорично відмовляється розгладжуватися звичайним способом, причин для цього достатньо багато починаючи від складу тканини, закінчуючи неправильної сушінням речей поле прання. І найкращий спосіб для вирішення цієї проблеми це парова прасування, в такому випадки практично будь-яка річ під впливом парової хвилі слухняно розпрямляється і гладити ідеально.
А в чому різниця запитаєте Ви, адже звичайний праска теж має подачу пари, чому їм не можна відпрасувати? Справа в тому, що побутової праска як правило малопотужний агрегат, який звичайно виробляє пар, але тиск мало що-б вплинути на проблемну тканину. В нашій роботі ми використовуємо тільки професійне паро-обладнання яке видає тиск в 4,5 Бара, що за технічними характеристиками в чотири рази перевершує побутової праска, при цьому робоча температура нашого обладнання становить 145 ° C. І ці показники дають нам можливість розгладити проблемну тканину, в три, а то навіть в чотири рази швидше і

Вид послуг Вартість
Брюки чоловіві 75
Спідниця коротка(з різних типів тканин) 65
Спідниця довга(з різних типів тканин) 110
Спідниця довга(плвсе,гофре і т.д.) 145
Сорочка чоловіча на короткий рукав 55
Сорочка чоловіча на довгий рукав 68
Піджак чоловічий(з різних типів тканин) 200-260
Вечірне плаття 220-330
Плаття весільне (пачка,фатін) 330-510
Плащ жіночий (на теплій підкладці) 205-220
Пальто жіноче чоловіче демісезонне,кардиган. 280
Пальто зимове 315
Куртка вітровка,пуховик 130
Півпальто 220
Светер(х\б,шерсть) 65

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!