Індивідуальне пошиття жіночого одягу

Індивідуальне пошиття жіночого одягу

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Узгодження моделі і побудова індивідуальних лекал
  • Узгодження тканини і фурнітури, проведення примірок, відшивання на готовність

Сила жіночої привабливості незаперечна. Майстерний макіяж, гарна зачіска і плаття по фігурі – і весь світу у ваших ніг. Індивідуальне пошиття жіночого одягу – справжня зброя в руках модниць і рятувальний круг для тих, кому складно підібрати одягу. Видатні обсяги, високий зріст, особливості фігури і втома від однотипних спідниць – «свідчення» до звернення в ательє. «У пана Катца» пропонує детальне опрацювання вашого образу і створення модного гардероба на ваш смак, параметрам і бюджету.

Навіщо шити на замовлення

Коли можна піти і купити? Але якщо ви знаєте, що таке рукава недостатньої довжини, затягнута пройма, вузьке в стегнах, але найбільше в талії плаття, якщо після кожної покупки ви проводите вечір з голкою і машинкою, або біжите в ательє, а після всіх мук зустрічаєте бухгалтера в такому ж плаття – вам більше не треба нічого пояснювати.
Ательє «У пана Катца» пропонує:

  • зшити будь-яку жіночий одяг на замовлення в ательє від блузи до дублянки і навіть хутряної шубки;
  • підібрати індивідуальний стиль і відшити базовий гардероб з комбінованих між собою речей;
  • повторити модель з журналу, з показу, сконструювати плаття або піджак за описом;
  • виготовити спідницю до вашого піджака замість зношеної, зшити штани під костюм, блузу і ін.

Також у нас можна замовити пошиття форменого одягу для жінок, костюмів для службовців, корпоративної уніформи. Додатково недорого можуть бути пошиті хустки, краватки, шарфи і інші аксесуари.
Великий досвід майстрів, індивідуальне побудова лекала за мірками кожного клієнта, відмова від використання шаблонів і ретельне опрацювання силуетних ліній з урахуванням особливостей фігури забезпечує не тільки ідеальну посадку, але і довговічність виробів. Адже коли шви не «тріщать», підклад не тягне і матеріал не копійчаний, закочувати з першого разу, а правильно підібраний відповідно до типу і призначенням виробу – проблем не буде навіть при самій інтенсивної шкарпетці і частих праннях.

Вартість послуг ательє «У пана Катца»
Зверніться в будь-яке з наших ательє в Дніпрі, щоб отримати рекомендації по моделі, підбору тканини і замовити пошиття. Ціна послуг вказана в прайсі – це вартість роботи, яка не включає матеріали і фурнітуру. Розрахувати, скільки коштує сукня або спідниця
під ключ, можна стільки маючи на руках необхідні «компоненти». Знайдіть час на візит, і ми запропонуємо зручний варіант.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!