ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПОШИТТЯ ВИШИТОГО ОДЯГУ, ВИШИВАНКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Усі наші моделі вишиванок виготовляються на замовлення згідно ваших розмірів, але готовий одяг не завжди може задовольнити бажання виглядати стильно і виділятися з натовпу. На це здатний тільки унікальний, ексклюзивний наряд, який ми готові створити для Вас.
Одяг підігнаний точно по вашій фігурі буде сидіти ідеально. В свою чергу правильна посадка одягу підкреслює достоїнства і приховує недоліки фігури, а костюм, скроєний за вашою міркою, виглядає розкішно та неповторно. Саме тому Ми пропонуємо індивідуальне пошитт вишитого одягу. За вашими побажаннями ми створимо унікальний елемент гардеробу.
Вартість пошиття залежатиме від складності моделі. Для пошиття наших моделей використовуємо лише якісні тканини і фурнітуру. Шиємо такі речі: вишиті плаття, сукні, костюми, сарафани та чоловічі вишиті сорочки, галстуки, пояси, вишиванки на замовлення та інше:

  • в точності втілити ваші творчі ідеї;
  • виразити в одязі вашу індивідуальність;
  • виготовити практичні речі високої якості;

ВАРІАНТИ ЗАМОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПОШИТТЯ ОДЯГУ:
1)Локальне – пошиття одягу на замовлення у Львові для цього Вам необхідно відвідати одне із наших ательє мережі ”У пана Катца” які знаходиться в м.Дніпро, для зняття мірок, та обговорення моделі.
Детальніше про їх місце розташування у розділі «Kонтакти».
Вишиванки на замовлення Львів.
2)Дистанційне – без відвідування нашого салону. Щоб робота наших майстрів повністю відповідала вашим побажанням, слід правильно зняти мірки відповідно до інструкцій на сайті. Якщо в процесі оформлення замовлення на пошиття одягу у вас виникнуть питання, або ви захочете уточнити ціну, будь ласка, звертайтесь по телефону із розділу «Kонтакти»
Нижче наведено ряд таблиць які допоможутьВам більш точніше визначитись зрозміром одягу.Потрібно поміряти основні 3 параметри:
Обхват грудей,обхват талії та обхват стегон.
Обхват грудей-вимірюють сантиметровою стрічкою,розташовуючи її по найбільш виступаючим точками лопаток і грудей.
Ця мірка визначає розмір одягу.”Сантиметр” повиненпроходити по лопаткам ,спереду його злегка притримують.Головне ,щоб стрічка розташовувалась строго горизонтально.
Обхват талії-вимірюють по лінії талії,туго натягуючи стрічку.
Обхват стегон-обміряйте фігрц по горизонтальній ліній стегон з урахуванням виступу живота(на фігурі з виступаючим ’’сантиметр’’натгують менше,ніж зі стрункою).

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!