Дистанційне пошиття одягу

Ви проживаєте в іншому місті або в Вашому районі немає гідних ательє з пошиття одягу? А можливо, Вам катастрофічно не вистачає часу на поїздку в ательє або по магазинах, але так хочеться поповнити свій гардероб сподобалася річчю? Немає проблем, наше ательє готове запропонувати дистанційний пошиття одягу за індивідуальними мірками.
Що таке віддалений пошив? Ви показуєте нам знімок бажаної речі (або ми розробляємо ескіз по Вашому опису), повідомляєте нам індивідуальні мірки (не лякайтеся, ми обов’язково допоможемо Вам при замірах за допомогою відеозв’язку), потім ми самостійно закуповуємо обумовлену тканину, відшиваємо виріб і доставляємо Вам поштою, або кур’єром.


Кому буде цікавий такий вид індивідуального пошиття?
Перш за все тим, у кого:

  • немає доступу до хорошим ательє, які займаються пошиттям одягу, але є величезне бажання модно і оригінально одягатися.
  • немає часу для поїздок в ательє, в магазини за тканиною, на примірки … На жаль, темп сучасного життя часто диктує свої умови.
  • немає бажання переплачувати «супермодні» ательє, які, начебто, розташовані недалеко, але задирають безсовісно високі ціни.

                                                                                        Це важливо
Будь-який виріб можна відшити дистанційно, але не всі вони будуть сидіти ідеально на вашій фігурі, так як всі люди індивідуальні за своєю будовою! А вироби, що вимагають щільного прилягання і ідеальної посадки вимагають примірку, і часто не одну. Тому дистанційний пошиття найбільше підходить для виробів вільного силуету, нескладного крою, а також для виготовлення аксесуарів. Детальну інформацію ми зможемо Вам надати після ознайомлення з ескізом.

Як це відбувається

1. Обговорення ескізу
Ви описуєте нам цікавить Вас виріб: це може бути посилання на сторінку, файл із зображенням з інтернету, скан фотографії, замальовка, або усне опис з усіма можливими подробицями. У будь-якому випадку, при продовженні співпраці, ми обговоримо кожну деталь вироби окремо: верх, низ, рукава, декор і т.д. На цьому етапі Ви можете для зручності скористатися сторінкою для заявок або написати нам на пошту boyko.sav@gmail.com

 

2. Попередній підрахунок вартості
За отриманими ескізами ми проводимо попередній підрахунок вартості роботи. Тут ми намагаємося максимально врахувати всі можливі ускладнюють елементи, щоб надалі кінцева вартість робіт не сильно відрізнялася від попередньої.

 

 

3. Детальне обговорення вироби
У разі Вашої згоди на подальшу співпрацю ми детально обговорюємо майбутній виріб, можливі варіанти тканин, декору і, по результату, ми повідомляємо остаточну вартість наших послуг і терміни виготовлення.

 

 

 

4. Зняття мірок
Тут ми пропонуємо два варіанти пошиття – за Вашими індивідуальними мірками, або за типовими розмірами. Докладну інструкцію щодо зняття мірок, а також типову таблицю ми Вам вишлемо на поштову скриньку. Але навіть якщо Ви досконально прочитаєте і розберетеся в інструкції, найкращий варіант зняття мірок – за нашої участі за допомогою відеозв’язку (Skype, Viber, …)

Пам’ятайте, замовник несе повну відповідальність за невірно надані параметри.

 

 

5. Вибір і покупка тканини
Після обговорення матеріалів ми самостійно купуємо тканину в магазинах р.Дніпро. У процесі закупівлі ми також знаходимося на зв’язку і готові надавати фото тканин за допомогою Viber

 

 

 

6. Передоплата
Ви вносите передоплату у розмірі 50% від загальної вартості замовлення. Залишок суми виплачується по виконанню всієї роботи. Реквізити банківської карти ми надішлемо Вам на поштову скриньку.

 

 

7. Пошиття виробa
Після отримання передоплати ми приступаємо до виготовлення Вашого замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що при дистанційному пошитті примірки не передбачені. Термін виготовлення зазвичай займає від 10 днів.

 

 

8. Доставка
Нарешті – ми фотографуємо готовий виріб, показуємо його Вам, отримуємо остаточний розрахунок і відправляємо посилку. Ми працюємо через Нова-Пошта, але за домовленістю можливий варіант доставки та іншої транспортної компанією, представленою в м. Дніпрі.

 

 

Важливий нюанс. Буває, що на фінальній стадії виготовлення у замовника з’являється бажання що-небудь змінити в виробі, чого не було зазначено в початковому замовленні. На це нашим майстрам потрібен час. Також, з огляду на час на пересилку, ми дуже просимо наших клієнтів планувати пошиття вироби ніяк не менше, ніж за 1,5 місяці до необхідної Вам дати.

 

Вирішення спірних моментів
При виникненні будь-яких невідповідностей в зшита виробі ми завжди відкриті до бесіди. Ми несемо відповідальність за виконану роботу і готові компенсувати суму (або частину суми), в тому випадку якщо:

 

 

  • в готовому виробі не були враховані деталі, які обговорювалися в замовленні;
  • розміри готового виробу не відповідають наданим мірками

У разі, якщо виріб повністю відповідає зазначеним параметрам, але, наприклад, просто Вам не сподобалося, ми компенсацію не повертаємо.
Передумали шити і бажаєте повернути гроші? Повернення грошей передбачений тільки в тому випадку, якщо на момент вашого запиту пошиття вироби ще не почався. Просимо вас ставитися з розумінням – на пошиття витрачається матеріал і витрачається час кравця.
Бажаєте зробити повернення готового виробу? Одяг шиється персонально для вас, за індивідуальними мірками, а значить не підійде нікому іншому. Повернути вже зшите і оплачений товар не можна.
Задати питання
Якщо у вас є питання про вартість і терміни доставки, або ви бажаєте внести свої пропозиції по роботі ательє – телефонуйте нам або пишіть в Viber або WhatsApp, ми завжди раді спілкуванню!Ви також можете задати своє питання через форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Ми відповімо на нього найближчим часом за вказаною поштовою адресою. Або залиште свій номер телефону — ми вам обов’язково зателефонуємо!
Вдалих замовлень. Пишіть, відповімо на всі питання.

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!