hmelnickogo
melnica
sektor
titova
yavornickogo
Кюрі
previous arrow
next arrow
Shadow

Про нас

Інформація про компанію “У пана Катца”

“У пана Катца” – мережа ательє з ремонту та пошиття одягу в Дніпрі.

Мережа “У пана Катца” – це служба по експрес-ремонту та пошиття одягу, яка працює з усіма видами одягу для чоловіків, жінок і дітей. За якістю виконання замовлення стежать кілька спеціальних підрозділів: починаючи від приймальниць-швачок зі спеціальною освітою до технологів швейного виробництва. Співробітники “У пана Катца” проходять спеціальне стажування та навчання, щоб відповідати високим стандартам якісного сервісу. Таким чином, високий професіоналізм зможе виправдати оперативність виконання.

На сьогоднішній день більшість ательє працюють щодня з 9.00 до 20.00 і розміщені по всьому Дніпру. У всіх пунктах діє система лояльності та акційні пропозиції.

Наші послуги:

  • Індивідуальне пошиття одягу;
  • Ремонт і підгонка одягу;
  • Прасування речей;
  • Ремонт виробів зі шкіри та хутра;
  • Пошиття штор, гардин, ламбрекенів, постільної білизни, покривал;
  • Фарбування шкіряних виробів;
  • Реставрація сумок і шкіргалантереї.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід майстрів ательє з ремонту та пошиття одягу до кожного клієнта!

Що собою являє Ательє по ремонту та пошиття одягу «У пана Катца»?

Це мережа Ательє в Дніпрі, професійні команди майстрів ательє, не залежно від того, в якій частині міста знаходиться ательє – на правому або на лівому березі міста, надають якісний ремонт одягу з будь-яких матеріалів: ремонт шкіряних та хутряних виробів, а також з трикотажу.

Найчастіше терміновий ремонт одягу необхідний в самий невідповідний момент, і, коли виникає необхідність такого роду, Ви не знаєте куди звернутися, де в Дніпрі знайти найближче ательє з ремонту та пошиття одягу. Щоб якість ремонту була на гідному рівні, щоб ціни не були завищеними і час роботи і розташування підходило. Ви в метушні починаєте пошук ательє з ремонту одягу, телефонуючи знайомих, шукайте інформацію в інтернеті і довідниках.
Навіть, якщо ви знаходите ательє недалеко від вашого будинку, не завжди воно працює по вихідних, більш того, отримавши довідки по телефону, навряд чи вам назвуть терміни виконання роботи і точну вартість по ремонту одягу, т.к тканину, матеріал потрібно попередньо оглянути. Майстру ательє з ремонту одягу можна по телефону коротко пояснити суть проблеми і вам порекомендують найближчу майстерню мережі ательє «У пана Катца» в Дніпрі.

У Дніпрі налічується сотні ательє з ремонту одягу, в кожному районі, в півпідвалах будинків можна знайти подібну майстерню. Але щоб бути впевненим, що ви віддаєте свою улюблену річ в надійні руки, одяг дійсно приведуть в порядок, радимо все, ж звертатися до професіоналів. Де, як не в ательє з ремонту та пошиття одягу «У пана Катца» вам нададуть гарантію по проведеній роботі?

У мережі ательє «У пана Катца» Вам допоможуть відремонтувати або створити оригінальну річ зі старого улюбленого одягу. Одним з популярних видів послуг, що надаються з ремонту одягу в Днепрі, можна назвати художнє штопання одягу. Якщо ви довірите улюблений одяг, наприклад розірвані джинси, на ремонт майстрам «У пана Катца» – ательє з ремонту та пошиття одягу, то зробивши художнє штопання, вада одягу перетвориться в оригінальну прикрасу. Такий підхід до ремонту одягу допоможе усунути недоліки, додаванням креативності та оригінальності вашому одязі.

Ремонт одягу має на увазі під собою не тільки штопання дірок і підшивку одягу, адже можна стільки всього зробити з одягу, який вже вийшов з моди, зносився або просто набрид! Майстри ательє з ремонту та пошиття одягу дадуть слушну пораду, якщо ви сумніваєтеся в дизайні одягу, може бути і таке, що потрібно, лише вкоротити рукава або взагалі їх відрізати і старий одяг матиме оновлений і більш привабливий вигляд.

* Вибирайте зі списку адрес мережі «У пана Катца» ательє з ремонту та пошиття одягу в Дніпрі, за зручністю розташування для Вас: по близькості до будинку або до роботи, ціною на роботи по ремонту одягу, якість і рівень обслуговування всюди на високому рівні! Не бійтеся експериментувати, станьте індивідуальністю!

* Ательє з ремонту та пошиття одягу «У пана Катца» в Дніпрі – ми не просто ремонтуємо та шиємо одяг, наші майстри роблять все можливе, щоб або відновити первісний вигляд одягу, або надати їм новий оригінальний і неповторний вигляд!

Мережа Ательє по ремонту та пошиву одягу в Дніпрі «У пана Катца» – Ми гарантуємо індивідуальний підхід майстрів ательє з ремонту одягу та пошиття до кожного клієнта!

Ви можете задати своє питання, що стосується роботи компанії “У пана Катца” по телефону (095) 52 03 972 або на email: boyko.sav@gmail.com

katz

Дякуємо!

Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом!

Помилка!

Спробуйте ще раз!